Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim ne zaman gönderilir?

ladincicek.com.tr'da yer alan tüm ürünler, sitede aksi belirtilmiş olmadıkça aynı gün içinde teslim edilmektedir. Yıl içindeki yoğun günlerde (sevgililer günü, anneler günü vs.) sipariş saatlerine uyulmaya çalışılsa da aksamalar olabilmektedir. Bugünler için anlayış göstereceğinizi ümit ediyoruz. Belirtilen saatlere uyma taahhüdümüz bu günleri kapsamamaktadır.

Eksik veya hasarlı ürün

Teslim edilen ürün, siparişinizdeki ürünle aynı değilse lütfen bizmle iletişim kurunuz. 0 232 330 07 15.


Siparişimi teslim edilmeden nasıl iptal ederim?

Siparişiniz yola çıkmadıysa lütfen telefon ediniz. 0 232 330 07 15


Hangi ürünler iade kapsamı dışındadır?

Ürünlerimiz size özel hazırlandığından ve tekrar kullanımı mümkün olmadığından lütfen sipariş verirken istediğiniz ürün olduğundan emin olunuz. 

ÜYELİK

Neden üye olmalıyım?

https://www.ladincicek.com.tr/ sitesinden alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üstelik üyelerimize, yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olma ayrıcalığını sunuyoruz.


Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ancak ödemeniz tamamlandığında otomatik olarak bir üyelik oluşturulacak ve belirttiğiniz email adresine bilgileriniz iletilecektir.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

https://www.ladincicek.com.tr/ a üye olurken kullandığınız e-posta adresi veya şifrenizi unuttuysanız Üye Girişi bölümünden şifremi unuttum yönlendirmesine tıklayınız.

Fiyatlarınıza KDV dâhil mi?

https://www.ladincicek.com.tr/ belirtilen ürün fiyatlarına KDV dâhildir.

 

ÖDEME

Ödeme seçeneklerim nelerdir?

            1- Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartıyla ödeme yapmak isterseniz, Ödeme ekranına geldiğinizde bu seçeneği işaretleyiniz. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız.

            2- Havale/EFT Ödeme

Ödemenizi kredi kartıyla yapmak istemezseniz kendi banka hesabınızdan havale/EFT yoluyla da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi havale/EFT yoluyla yapmak için ödeme ekranına geldiğinizde bu seçeneğini işaretleyiniz. Burada sunulan banka hesaplarımızdan size uygun olanına sipariş sonunda bildirilen tutarı havale/EFT yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Havale/EFT işleminizi gerçekleştirirken, açıklama bölümüne AD SOYAD ve Telefon Numarası belirtmenizi önemle rica ederiz.

Havale/EFT ödemeniz gerçekleştiğinde yetkililerimiz siparişinizi isleme alacak ve siparişiniz onaylandığında e-mail ve sms yoluyla ile bilgilendirme yapacaktır.

GÜVENLİK

https://www.ladincicek.com.tr/ 'dan alışveriş yapmak güvenli mi?

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece banka tarafından görülüp Gülsa Tibbi Cihazlar A.S. tarafından görülmemektedir.

Kredi kartı bilgilerini kaydediyor musunuz?

Kredi kartı bilgileriniz güvenliğiniz için Gülsa Tıbbi Cihazlar A.S. tarafından görüntülenmemekte ve kayıt altına alınmamaktadır.

Kişisel bilgilerim güvende mi?

Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz hiçbir kişi ve kuruluşla paylaşılmamakta ve gizli tutulmaktadır.