Sipariş ve Teslimat

Kargo ücreti ne kadar?
Kargolarımız Türkiye'nin her iline sitemizde belirtilen kargo firmaları ile gönderilmektedir. 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücreti şirketimize aittir. 50 TL altındaki siparişlerde ise bulunduğunuz ilin sınırlarına göre kargo ücreti değişiklik göstermektedir. K.K.T.C.' ye yapılan ürün teslimatlarında 50 TL ve üzeri alışverişler için kargo bedelinin ücretsiz olma durumu geçerli değildir.

Siparişim ne zaman gönderilecek ?
Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. dentalavm.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Saat 15:,00'a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. stu-dental.com 'da yer alan tüm ürünler aynı gün içinde stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı stu-dental.com firması sorumlu tutulamaz. Cumartesi ve Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek ?
Türkiye'nin her yerine haftanın 5 günü saat 15:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Siparişlerim' bölümünden yapabilirsiniz. (Üniversite Paketlerinin kargoya verilme süresi en fazla 3 iş günüdür.)

Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek ?
Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.30'ya kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Siparişlrim' bölümünden takip edebilirsiniz. Teslimat ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için info@stu-dental.com adresine e-posta atabilirsiniz.